Zapraszam Was na cykliczne (6 spotkań co 2 miesiące), muzykoterapeutyczne warsztaty, które odbywają się w przyjaznym środowisku, z dala od zgiełku miasta, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza, zatrzymać się na chwilę refleksji. Warsztaty kierowane są zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Podczas warsztatów   pracujemy nad twoimi emocjami i problemami. Być może jesteś rozdarta/y między sprzecznymi decyzjami; trudnościami w związkach; niskim poczuciem własnej wartości; małą wiarą w swoje możliwości, trudną i bolesną przeszłością; niemożliwością podjęcia decyzji, czy brakiem sensu życia… Daj sobie pomóc, docierając do swego ukrytego „Ja.”

W trakcie zajęć stosuje techniki kierowanej wyobraźni i relaksacji.Techniki z użyciem instrumentów muzycznych (ekspresja siebie, interakcje muzyczne,

psychodrama muzyczna, techniki głosowe, praca z wewnętrznym dzieckiem oraz nad zmianą negatywnych schematów  myślowych ). Pracujemy nad  emocjami, komunikacją, pracą z ciałem, problematyką rodzinną, realizacją odległych celów, problematyką zależności, a także strukturą grupy  i nie tylko.

Udział we wszystkich aktywnościach odbywa się oczywiście za Twoją zgodą.

OFERTA
Warsztaty „…… MOJA DROGA…..” – 3-dniowe cykliczne

OFERTA
Warsztaty 2-dniowe Kręgi  damsko- męskie, nie tylko dla par     

W obecnej sytuacji warsztaty zostają odwołane……..

Konsultacje indywidualne przez telefon –

Masz problem, chcesz porozmawiać zadzwoń

Uczestnictwo:

  1. W warsztacie mogą uczestniczyć osoby dorosłe, lub młodzież, za zgodą pisemną rodziców
  2. Osoby uczestniczące w zajęciach biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia fizycznego i emocjonalnego, zarówno w czasie zajęć jak i pomiędzy nimi.
  3. Osoby w trakcie leczenia psychiatrycznego, osoby, które ostatnio przeżyły kryzys emocjonalny lub są w depresji, powinny swoją decyzję o udziale w zajęciach skonsultować z lekarzem prowadzącym lub psychoterapeutą. To samo zalecamy wszystkim osobom, które mają wątpliwości co do tego, jak dane zajęcia mogą wpłynąć na stan ich zdrowia. W razie wątpliwości dotyczących wybranych zajęć bądź trudności w znalezieniu kompetentnej konsultacji psychologicznej, proponujemy skontaktować się z organizatorem lub osobą prowadzącą.
  4. Zajęcia przeznaczone są dla osób w pełni władz umysłowych i biorących udział na własną odpowiedzialność. Jeśli obawiasz się, że obecność na zajęciach może zaburzyć Twoją równowagę psychiczną, to nie decyduj się na udział.
  5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne konsekwencje niezastosowania się do powyższych wskazań.
  6. W czasie każdych zajęć, masz prawo odmówić odpowiedzi na pytania oraz odmówić udziału w proponowanym ćwiczeniu/ćwiczeniach, jeśli obawiasz się, że mogłyby one negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie.
  7. Uczestnicy są zobowiązani do dyskrecji na temat innych osób, które w zajęciach brały udział. Po zajęciach nie rozmawiamy na temat tego co wydarzyło się podczas ich trwania, ani na temat osób, które w nich uczestniczyły.
  8. Podczas zajęć obowiązują zasady niestosowania przemocy, nieużywania alkoholu i środków odurzających oraz niepalenia papierosów na terenie gościńca, tylko w wyznaczonym miejscu.